• 0286 213 55 65
  • info@canakkaleosb.org

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Elektrik Üstyapı İşi İçin Mal Alımı ve Yapım İşi ihale ilanı

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Elektrik Üstyapı İşi İçin Mal Alımı ve Yapım İşi ihale ilanı

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2019 yılı Sanayi Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Çanakkale’deÇanakkale Organize Sanayi Bölgesi Elektrik Üstyapı Modernizasyonu ve SCADA Programının Kurulumu İle Otomasyonun Sağlanması” Projesi  için bir mal alımı ve yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. Bu ihale kapsamında aşağıdaki alımlar yapılacaktır;

 

Katılımcılar her iki lot için veya ayrı ayrı lotlar için teklif verebilirler.

 

LOT 1: Yapım İşi

LOT 2: Mal Alımı

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası  Çanakkale OSB Müdürlüğü Bursa Yolu 6.KM Merkez/Çanakkale  adresinden veya  https://docs.google.com/document/d/108JWiALAl51aCHi2ZGhBN628e-XryrL4YPnTB5eZjF8/edit#heading=h.gjdgxs     internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 31.07.2020 Saat 14.30 ( Her İki Lot İçin)

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.canakkaleosb.org ,www.canakaletso.org.tr ve www.gmka.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 31.07.2020 tarihinde, saat 15.00’da ve Çanakkale OSB Müdürlüğü Hizmet Binası- Bursa Yolu 6.KM Merkez/Çanakkale  adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.